UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Normalnie parodia :) śmieci to śmieci powinny iść do jednego kubła i ZUO niech segreguje. A tak poważnie to gdzie mam składować niezgniecone i zakręcone butelki pet?? Czy może z każdą butelką latać do śmietnika na dworzu??