UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W innych miastach mieszkańcy otrzymują pojemniki lub worki w różnych kolorach na śmieci U nas indywidualni mieszkaćy muszą nabyc je sami W sklepach kolorowych worków nie ma. Przy domkachczęsto nie ma gdzie postawiś szpaleru pojemników. Dlaczego w innych miastach wszyscy otrzymują pojemniki lub worki ?????
kki