UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W innych miastach mieszkańcy otrzymują pojemniki lub worki w różnych kolorach na śmieci U nas indywidualni mieszkaćy muszą nabyc je sami W sklepach kolorowych worków nie ma. Przy domkachczęsto nie ma gdzie postawiś szpaleru pojemników. Dlaczego w innych miastach wszyscy otrzymują pojemniki lub worki ?????

kki

Anuluj