Zderzenie bmw z alfą romeo na skrzyżowaniu ul. Płk. Dąbka z Ogólną

113
16.01.2020
Zderzenie bmw z alfą romeo na skrzyżowaniu ul. Płk. Dąbka z Ogólną
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (16 stycznia) na skrzyżowaniu ul. Płk. Dąbka z ul. Ogólną doszło do zderzenia bmw z alfą romeo, na szczęście uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważnych obrażeń. W czasie pracy służb ratowniczych ruch samochodów na skrzyżowaniu odbywał się z utrudnieniami, ruch tramwajów był całkowicie wstrzymany. Zobacz zdjęcia.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu policjantów, 51-letnia kobieta kierująca bmw jechała z ul. Płk. Dąbka prosto w kierunku al. Jana Pawła II. Z przeciwnej strony jechał 50-letni mężczyzna kierujący alfą romeo, który skręcał w lewo w ul. Ogólną. Bmw uderzyło w prawy bok alfy romeo, po czym alfa zatrzymała się na torach.
   Kierowcy zostali przebadani przez pogotowie, na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń. Policjanci obejrzeli nagranie z monitoringu, które pokazało, że oboje kierowcy mieli zielone światło.

Mężczyzna kierujący alfą romeo najprawdopodobniej zostanie ukarany mandatem karnym za nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu.
   Przez ponad godzinę ruch na skrzyżowaniu ul. Płk. Dąbka z ul. Ogólną odbywał się z utrudnieniami, a ruch tramwajów był całkowicie wstrzymany.

 

Od redakcji: Wyjaśniamy, jak to możliwe, że zarówno kierowcy jadący od strony Modrzewiny jak i nadjeżdżający od strony Dąbka mieli w tym samym czasie zielone światło, jak to - zdaniem policji - wskazuje monitoring.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To kobita!!!
(2020.01.16)
Starzy pieszkom nie D wozić ,jeździć to trzeba umieć a nie bat i wio.
(2020.01.16)
A jaka cisza nastała gruchoty nie jeździły.
(2020.01.16)

info

9  
  14
Najgorsze skrzyżowanie to już któryś taki sam wypadek w tym miejscu. Wg. mnie źle zorganizowana sygnalizacja świetlna. Trzeba się skrzyknac i wymusić zmiany. Bo po wybudowaniu lidla i zagospodarowaniu Modrzewiny. Ruch na tym skrzyżowaniu to jakaś porazka
Nad jarem (2020.01.16)
Kobity o wiek się nie pyta.
Rufioo (2020.01.16)
Kierowy zostali przebadani przez pogotowie. A co to są KIEROWY ? Czytajcie to co piszecie !!
gośśćć (2020.01.16)
Wyjeżdżając z Jana Pawła w lewo ma się zieloną strzałkę dla jazdy w Ogólną. To sugeruje, że nikt z płk Dąbka nie ma prawa jechać prosto.
jezry (2020.01.16)
Fajna beta była i ryczaca w niej 50 tka mrrr sexi
Jacho (2020.01.16)

info

7  
  15
@Rufioo - ms - miszcz słowa i wszystko jasne
Melchior (2020.01.16)
Witam Czytelników. Wypadek opisywany w tym artykule nie jest odosobnionym zdarzeniem na tym skrzyżowaniu. Podczas wykonania manewru skrętu z Jana Pawła w ul. Ogólną włącza się ZIELONE światło dla skręcających w lewo. Proszę zwrócić uwagę, że nie ZIELONA STRZAŁKA. Niestety często nie zwracamy na to uwagę, jest to zasadnicza różnica. To nie dopatrzenie ze strony kierowców doprowadza niestety do tych kolizji. Nie zmienia to faktu że powinny się nad problemem pochylić Służby Miejskie i zmienić ustawienia świateł na tym skrzyżowaniu - zmiana zielonego światła na zieloną strzałkę.
Kierowca i świadek (2020.01.16)