A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co się z wami ludzie robi? Zaczadziali od pisowego dymu i kulawych dyrektyw? Chore ambicje jednostek zawsze przynosiły nieszczęścia. Od historycznych cesarzy, po Adolfa, Józefa, a kończwszy na Trumpie i Jarku. .. .
Jak widze wolodja i jego niezbyt rozgarniety naczelny giermek pomagaja jak moga kodorastowej rodzince kasujac posty ktore nie sa zgodne z obrana linia. Zatem jakakolwiek dyskusja na tym pseudoportaliku nie ma sensu
To "zawsze razem"aby na pewno odnosi się do lat 45-75,gdy radośnie szliśmy na dno w województwie gdańskim?No i jakoś nie razem, Gdańsk się zbytnio naszym tonięciem nie przejmował; )
ZABOJCA Adamowicza: "Chciałbym, by Jarosław Kaczyński został dyktatorem".
Jakie życie, taka śmierć, nie dziwi nic
Jakie życie, taka śmierć, nie dziwi nic
Jakie życie, taka śmierć, nie dziwi nic
Mi tez zmarła babcia Ktoś o nią sie martwi A ten Adamowicz kto to, dobry kolega deweloperów, dobry eks prezes czy kto Też jestem dobrym ojcem Ale walcze o Polske Polska moim domem nie niemiecki Gdansk
w PO łapówki to norma i standard, brali, biorą i będą brać póki im łap nie utną !!! a konstytucja i wolne sądy i tak ich obronią, no chyba że opuszczą PO wówczas nikt ich nie obroni jak mówił Sławomir Neumann
@laa - Czyżby zapowiedz ułaskawienia mordercy?