100
14.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co się z wami ludzie robi? Zaczadziali od pisowego dymu i kulawych dyrektyw? Chore ambicje jednostek zawsze przynosiły nieszczęścia. Od historycznych cesarzy, po Adolfa, Józefa, a kończwszy na Trumpie i Jarku. .. .
(2020.01.15)

info

8  
  4
Jak widze wolodja i jego niezbyt rozgarniety naczelny giermek pomagaja jak moga kodorastowej rodzince kasujac posty ktore nie sa zgodne z obrana linia. Zatem jakakolwiek dyskusja na tym pseudoportaliku nie ma sensu
Szoking (2020.01.15)
To "zawsze razem"aby na pewno odnosi się do lat 45-75,gdy radośnie szliśmy na dno w województwie gdańskim?No i jakoś nie razem, Gdańsk się zbytnio naszym tonięciem nie przejmował; )
hs (2020.01.15)

info

1  
  1
ZABOJCA Adamowicza: "Chciałbym, by Jarosław Kaczyński został dyktatorem".
laa (2020.01.15)
Jakie życie, taka śmierć, nie dziwi nic
(2020.01.15)

info

5  
  6
Jakie życie, taka śmierć, nie dziwi nic
(2020.01.15)

info

6  
  6
Jakie życie, taka śmierć, nie dziwi nic
(2020.01.15)

info

6  
  6
Mi tez zmarła babcia Ktoś o nią sie martwi A ten Adamowicz kto to, dobry kolega deweloperów, dobry eks prezes czy kto Też jestem dobrym ojcem Ale walcze o Polske Polska moim domem nie niemiecki Gdansk
Asia1 (2020.01.15)

info

2  
  6
w PO łapówki to norma i standard, brali, biorą i będą brać póki im łap nie utną !!! a konstytucja i wolne sądy i tak ich obronią, no chyba że opuszczą PO wówczas nikt ich nie obroni jak mówił Sławomir Neumann
slawekel1 (2020.01.15)
@laa - Czyżby zapowiedz ułaskawienia mordercy?
nikt21 (2020.01.15)