A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jakże przykro czytać te komentarze. Wy pisowcy na wszystko jesteście gotowi by ludzie uwierzyli w waszą nocami wymyślaną "pis prawdę", bo wasi szefowie tak lubią w nocy pracować (przedstawiciele innego bardzo starego zawodu też w nocy pracują). Brak słów, brak słów.
Wieczór z Wampirem - Jurek Owsiak (1998)8:47 na youtube mowi o tym ze mediom nudzi sie pisac rozliczenia jego organizacji i dodaje ze mediom zalezy na tym zeby poplynela krew, ,i to wiele tlumaczy z tego zamieszania, robi sie sporo aby miec newsy, tak i tu z nikogo robi sie kogos aby news byl
Mam pytanie,a po której stroonie barykady był w 1980r Wróblewski? HE HE
"Jakie życie, taka śmierć, nie dziwi nic"Jakim (. .. )trzeba być, by coś takiego napisać. Cieszę się, że cię (celowo z małej litery)nie znam i pragnę nigdy cię nie poznać.
PIS, jesteście jedną wielką kompromitacją.
@Stop zlu - każdy orangutan byłby lepszy od wróbla
sa drudzy po PO ale jeszcze nei pokazali wszystkiego Po juz dziekujemy i wszystkim im spadkobiercom Nowoczesnym I Kodowcom
PIS i PO - kłamiące dno!
"każdy orangutan byłby lepszy od wróbla"- a od ciebie?
Co się porobiło z naszym społeczeństwem? Jeszcze kilka lat temu przeczytanie takich zajadłych komentarzy byłoby niemożliwe. Powoli sięgamy dna. Tragiczne jest, że nikt nie zauważa, jak bardzo za prezydentury P. Adamowicza, zmienił się Gdańsk, jak wypiękniał. Wasza zazdrość o majątek Adamowicza bierze się stąd, że sami pewnie niewiele posiadacie. Chcielibyście, aby prezydent prawie półmilionowego miasta zarabiał co najwyżej średnią krajową i przez 21 lat prezydentury dorobił się M-4 i Skody-Fabii. Ogromnie żal mi ludzi, którzy w upodlaniu innych widzą sens życia i patriotyczną misję.