UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To "zawsze razem"aby na pewno odnosi się do lat 45-75,gdy radośnie szliśmy na dno w województwie gdańskim?No i jakoś nie razem, Gdańsk się zbytnio naszym tonięciem nie przejmował; )

hs

Anuluj