UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To "zawsze razem"aby na pewno odnosi się do lat 45-75,gdy radośnie szliśmy na dno w województwie gdańskim?No i jakoś nie razem, Gdańsk się zbytnio naszym tonięciem nie przejmował; )
hs
To "zawsze razem"aby na pewno odnosi się do lat 45-75,gdy radośnie szliśmy na dno w województwie gdańskim?No i jakoś nie razem, Gdańsk się zbytnio naszym tonięciem nie przejmował; )
hs