UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mi tez zmarła babcia Ktoś o nią sie martwi A ten Adamowicz kto to, dobry kolega deweloperów, dobry eks prezes czy kto Też jestem dobrym ojcem Ale walcze o Polske Polska moim domem nie niemiecki Gdansk
Asia1
Mi tez zmarła babcia Ktoś o nią sie martwi A ten Adamowicz kto to, dobry kolega deweloperów, dobry eks prezes czy kto Też jestem dobrym ojcem Ale walcze o Polske Polska moim domem nie niemiecki Gdansk
Asia1