Wybrany wątek opinii

Jak widze wolodja i jego niezbyt rozgarniety naczelny giermek pomagaja jak moga kodorastowej rodzince kasujac posty ktore nie sa zgodne z obrana linia. Zatem jakakolwiek dyskusja na tym pseudoportaliku nie ma sensu
Szoking (2020.01.15)
Powrót do komentarzy