100
14.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Asia1: Nadmierne oglądanie szczujni TVPisiorskiej szkodzi. Może za ortografię (polską)się weź. .. ..
xyl (2020.01.16)
Ani PIS ani PO czy jakieś marne PSL, metody stosują te same ! Poki będą sie zmieniać stopkami tego miasta nic dobrego nie czeka, szczucie ludzi, gnebienie, mobbingowanie robią i jedni i drudzy! Stare metody stosowane przez ludzi tkwiacych mentalnie w ubiegłej epoce!
(2020.01.16)

info

0  
  0
@babunia - nie, zarabia tyle ile mu płacą, dziwi mnie że nie ogarniasz o czym jest mowa, o milionach ukradzionych mieszkańcom, bo deweloperzy jego tanie lub darmowe mieszkania wliczali w metry innych klientów, jest mowa o sposobie zarządzania miastem, gdzie ulice budowano tak, gdzie mieli budować deweloperzy, gdzie terenu uzbrajano tam gdzie miały być inwestycje, i nagle, pojawiało się kolejne mieszkanie w zeznaniu, dziennym trafem w takiej lokalizacji, to były inwestycje miejskie, któe pomniejszały budżety na inne aktywności, nie ogarniasz deklu?
szoking (2020.01.16)
@slawekel1 - Zobacz jak prawdę negatywnie oceniają !!! Też to jest normą POKO !!!
(2020.01.16)
@xyl - A jak myślisz, powinna, powinien TVN prawdomówny oglądać???
(2020.01.16)
widzę te negatywne oceny ale wcale mnie to nie dziwi jak ludzie oglądają TVN czytają GW siedzą na lewackich portalach i wieżą tylko w ich objawioną prawdę, OBUDZIĆ społeczeństwo jest niestety bardzo trudno.
slawekel1 (2020.01.16)
@slawekel1 - Jak może "budzić"ktoś ten, kto sam w głębokim śnie. Napisz jeszcze, że TVP to prawdę pokazuje i mówi. Człowieku TVP i TVN, kręcą swoje lody (oglądalność, łowienie i urabianie elektoratu). Prawda wcale nie jest tu potrzebna, tylko dobry bajer. Zrozum to w końcu.
(2020.01.16)
Brutalna ZBRODNIA w publicznym miejscu, transmitowana na żywo na ekranach TV, znajduje usprawiedliwienie w Narodzie, PIEKŁO ZAMARZŁO! To znaczy tylko tyle, że indoktrynacja stanęła na wysokości zadania. Oszołomy w Polsce tryumfują. Myślicie nad ułaskawieniem mordercy, bo może to wasz bohater? WASZ POZIOM NIEODWRACALNIE spadł poniżej zera.
(2020.01.16)

info

3  
  0
Dalej tych ludzi nie zrozumiem. .. nie dociera do was, ze ktos piastujacy publiczne stanowisko nie powinien byc złodziejem??? no chyba ze to wybiela jak jestes prezydentem i skoda fabia ci nie pasuje. .. smiech te komentarze. .. to byl jego wybór, mogl zatrudnic sie w korporacji i tyrac za 15 tys miesiecznie, ale wybral panstwowa posade i godzil sie z jej pensją. zzGINAL TRAGICZNIE, FAKT! szkoda czlowieka, ale procesy miał i to nie jest pomysl pisu czy jakiejs konfederacji. .. Konta z niczego sie nie wziely, mieszkania tez. Wiec nie wiem jak napisac literami w zyrafu zeby to do was łby dotarło???
recem opadają (2020.01.16)

info

1  
  1
na wospie ginie jakis typ akurat prezydent miasta i ludzie robia wielkie halo, ale jak cpuny gina na woodstoku to cichosza
(2020.01.16)

info

0  
  0