A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Asia1: Nadmierne oglądanie szczujni TVPisiorskiej szkodzi. Może za ortografię (polską)się weź. .. ..
Ani PIS ani PO czy jakieś marne PSL, metody stosują te same ! Poki będą sie zmieniać stopkami tego miasta nic dobrego nie czeka, szczucie ludzi, gnebienie, mobbingowanie robią i jedni i drudzy! Stare metody stosowane przez ludzi tkwiacych mentalnie w ubiegłej epoce!
@babunia - nie, zarabia tyle ile mu płacą, dziwi mnie że nie ogarniasz o czym jest mowa, o milionach ukradzionych mieszkańcom, bo deweloperzy jego tanie lub darmowe mieszkania wliczali w metry innych klientów, jest mowa o sposobie zarządzania miastem, gdzie ulice budowano tak, gdzie mieli budować deweloperzy, gdzie terenu uzbrajano tam gdzie miały być inwestycje, i nagle, pojawiało się kolejne mieszkanie w zeznaniu, dziennym trafem w takiej lokalizacji, to były inwestycje miejskie, któe pomniejszały budżety na inne aktywności, nie ogarniasz deklu?
@slawekel1 - Zobacz jak prawdę negatywnie oceniają !!! Też to jest normą POKO !!!
@xyl - A jak myślisz, powinna, powinien TVN prawdomówny oglądać???
widzę te negatywne oceny ale wcale mnie to nie dziwi jak ludzie oglądają TVN czytają GW siedzą na lewackich portalach i wieżą tylko w ich objawioną prawdę, OBUDZIĆ społeczeństwo jest niestety bardzo trudno.
@slawekel1 - Jak może "budzić"ktoś ten, kto sam w głębokim śnie. Napisz jeszcze, że TVP to prawdę pokazuje i mówi. Człowieku TVP i TVN, kręcą swoje lody (oglądalność, łowienie i urabianie elektoratu). Prawda wcale nie jest tu potrzebna, tylko dobry bajer. Zrozum to w końcu.
Brutalna ZBRODNIA w publicznym miejscu, transmitowana na żywo na ekranach TV, znajduje usprawiedliwienie w Narodzie, PIEKŁO ZAMARZŁO! To znaczy tylko tyle, że indoktrynacja stanęła na wysokości zadania. Oszołomy w Polsce tryumfują. Myślicie nad ułaskawieniem mordercy, bo może to wasz bohater? WASZ POZIOM NIEODWRACALNIE spadł poniżej zera.
Dalej tych ludzi nie zrozumiem. .. nie dociera do was, ze ktos piastujacy publiczne stanowisko nie powinien byc złodziejem??? no chyba ze to wybiela jak jestes prezydentem i skoda fabia ci nie pasuje. ..
smiech te komentarze. .. to byl jego wybór, mogl zatrudnic sie w korporacji i tyrac za 15 tys miesiecznie, ale wybral panstwowa posade i godzil sie z jej pensją. zzGINAL TRAGICZNIE, FAKT! szkoda czlowieka, ale procesy miał i to nie jest pomysl pisu czy jakiejs konfederacji. .. Konta z niczego sie nie wziely, mieszkania tez.
Wiec nie wiem jak napisac literami w zyrafu zeby to do was łby dotarło???
na wospie ginie jakis typ akurat prezydent miasta i ludzie robia wielkie halo, ale jak cpuny gina na woodstoku to cichosza