UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w PO łapówki to norma i standard, brali, biorą i będą brać póki im łap nie utną !!! a konstytucja i wolne sądy i tak ich obronią, no chyba że opuszczą PO wówczas nikt ich nie obroni jak mówił Sławomir Neumann
slawekel1