Wybrany wątek opinii

jak zwykle tłumy, św. paweł, posiadacz 10 mieszkań, 25 kont, czekamy na beatyfikację
slawekel1 (2020.01.15)
@slawekel1 - Za taką, ,hojność, ,w opluwaniu coś ci się chyba należy? Adamowicz to nie budowniczy miliardowych wież, ani nawet banasiowy deweloper, bo nawet nie właściciel hektarów jak pinokio. .. .ba nawet nie elbląski niemy. .. .. Wykonujesz, ,prace zleconą, ,tak z umiłowania czy za jakieś, ,srebrniki, ,?A może jakoś niedługo napiszesz o Mieszkańcach Elbląga że Elblingi, ,? Heniu daj sie na luz!
(2020.01.15)
w PO łapówki to norma i standard, brali, biorą i będą brać póki im łap nie utną !!! a konstytucja i wolne sądy i tak ich obronią, no chyba że opuszczą PO wówczas nikt ich nie obroni jak mówił Sławomir Neumann
slawekel1 (2020.01.15)
@slawekel1 - Zobacz jak prawdę negatywnie oceniają !!! Też to jest normą POKO !!!
(2020.01.16)
widzę te negatywne oceny ale wcale mnie to nie dziwi jak ludzie oglądają TVN czytają GW siedzą na lewackich portalach i wieżą tylko w ich objawioną prawdę, OBUDZIĆ społeczeństwo jest niestety bardzo trudno.
slawekel1 (2020.01.16)
@slawekel1 - Jak może "budzić"ktoś ten, kto sam w głębokim śnie. Napisz jeszcze, że TVP to prawdę pokazuje i mówi. Człowieku TVP i TVN, kręcą swoje lody (oglądalność, łowienie i urabianie elektoratu). Prawda wcale nie jest tu potrzebna, tylko dobry bajer. Zrozum to w końcu.
(2020.01.16)
Powrót do komentarzy