UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak widze wolodja i jego niezbyt rozgarniety naczelny giermek pomagaja jak moga kodorastowej rodzince kasujac posty ktore nie sa zgodne z obrana linia. Zatem jakakolwiek dyskusja na tym pseudoportaliku nie ma sensu
Szoking