UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@babunia - nie, zarabia tyle ile mu płacą, dziwi mnie że nie ogarniasz o czym jest mowa, o milionach ukradzionych mieszkańcom, bo deweloperzy jego tanie lub darmowe mieszkania wliczali w metry innych klientów, jest mowa o sposobie zarządzania miastem, gdzie ulice budowano tak, gdzie mieli budować deweloperzy, gdzie terenu uzbrajano tam gdzie miały być inwestycje, i nagle, pojawiało się kolejne mieszkanie w zeznaniu, dziennym trafem w takiej lokalizacji, to były inwestycje miejskie, któe pomniejszały budżety na inne aktywności, nie ogarniasz deklu?

szoking

Anuluj