UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ani PIS ani PO czy jakieś marne PSL, metody stosują te same ! Poki będą sie zmieniać stopkami tego miasta nic dobrego nie czeka, szczucie ludzi, gnebienie, mobbingowanie robią i jedni i drudzy! Stare metody stosowane przez ludzi tkwiacych mentalnie w ubiegłej epoce!