UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ani PIS ani PO czy jakieś marne PSL, metody stosują te same ! Poki będą sie zmieniać stopkami tego miasta nic dobrego nie czeka, szczucie ludzi, gnebienie, mobbingowanie robią i jedni i drudzy! Stare metody stosowane przez ludzi tkwiacych mentalnie w ubiegłej epoce!


Anuluj