UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dalej tych ludzi nie zrozumiem. .. nie dociera do was, ze ktos piastujacy publiczne stanowisko nie powinien byc złodziejem??? no chyba ze to wybiela jak jestes prezydentem i skoda fabia ci nie pasuje. .. smiech te komentarze. .. to byl jego wybór, mogl zatrudnic sie w korporacji i tyrac za 15 tys miesiecznie, ale wybral panstwowa posade i godzil sie z jej pensją. zzGINAL TRAGICZNIE, FAKT! szkoda czlowieka, ale procesy miał i to nie jest pomysl pisu czy jakiejs konfederacji. .. Konta z niczego sie nie wziely, mieszkania tez. Wiec nie wiem jak napisac literami w zyrafu zeby to do was łby dotarło???

recem opadają