UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@babunia - nie, zarabia tyle ile mu płacą, dziwi mnie że nie ogarniasz o czym jest mowa, o milionach ukradzionych mieszkańcom, bo deweloperzy jego tanie lub darmowe mieszkania wliczali w metry innych klientów, jest mowa o sposobie zarządzania miastem, gdzie ulice budowano tak, gdzie mieli budować deweloperzy, gdzie terenu uzbrajano tam gdzie miały być inwestycje, i nagle, pojawiało się kolejne mieszkanie w zeznaniu, dziennym trafem w takiej lokalizacji, to były inwestycje miejskie, któe pomniejszały budżety na inne aktywności, nie ogarniasz deklu?

szoking