UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@slawekel1 - Jak może "budzić"ktoś ten, kto sam w głębokim śnie. Napisz jeszcze, że TVP to prawdę pokazuje i mówi. Człowieku TVP i TVN, kręcą swoje lody (oglądalność, łowienie i urabianie elektoratu). Prawda wcale nie jest tu potrzebna, tylko dobry bajer. Zrozum to w końcu.