A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Życzę Wam wszyscy krytykujący aby waszym dzieciom lub wnukom sprzęt od WOŚP, którego wasz cudowny PIS nie zakupił, uratował życie. To, że ludzie pracujacy w fundacji Owsiaka tak jak i on sam biora wynagrodzenie to chyba normalna sprawa. Cale życie pomagają. to nie jest wolontariat dwa razy w tygodniu ale ciezka codzienna praca. Wy za swoja tez bierzecie pensje. Wstyd mi za was mimo tego, że nie wiem kim jesteście. Władze wspieraja i bardzo dobrze, a naprawdę od politykowania wolę trzymać się z dystansem :)
Do wszystkich hejtujących Jurka: Zawsze będziecie tylko GARSTKĄ frustratów wylewających jad w internecie przy okazji każdego finału. Nic nie znaczącą GARSTKĄ wobec całej Polski, uśmiechniętej i zjednoczonej w tym jednym dniu w roku.
@hieronim - Piękne słowa. Popieram i dziękuje.
Chyba komitet centralny pis dobre stawki placi dzisiaj bo aktywnosc troli nadzwyczajna. Oby cep jeden z drugim nie musial korzystac z tego sprzetu. Wole dac na orkiestre niz na Maybacha dla belzebuba.
Witam. Od momentu gdy pan Owsiak wskoczył na stół i dziwne figury robił to nic nie daje bo nie wiem jak to wykorzysta poza sowitą wypłatą dla siebie i spółki.
Jak rodzilam sprzet inkubatory byly na oddziale.owsiak jest super .
Owsiak ma ale reszta tez korzysta to szczytny cel popieram.brawo wosp.
Taki sprzet za diety powinni kupowac radni prezydenci poslowie senatorowie i powinno byc widac jak oni sie dziela darmozjady.
A ile przekazuje pan Owsiak z prywatnych zasobów na orkiestrę ????
Miałem dać na orkiestrę 20 zł, ale tak mnie nakręciły te wpisy przeciwko WOŚP i te śmieszne wpisy od PIS-uarów że dałem 100 zł