UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do wszystkich hejtujących Jurka: Zawsze będziecie tylko GARSTKĄ frustratów wylewających jad w internecie przy okazji każdego finału. Nic nie znaczącą GARSTKĄ wobec całej Polski, uśmiechniętej i zjednoczonej w tym jednym dniu w roku.

hieronim