60
12.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
REFERENDUM W ELBLĄGU JAK W OLSZTYNIE
(2020.01.12)

info

6  
  2
moim zdaniem to państwo polskie powinno fundować sprzęt do szpitali bo jak sie przyzwyczaja to nigdy grosza na nic nie dadzą tylko ludzie będą musieli naskładać na wszystko.
(2020.01.12)

info

6  
  3
@_ELBLĄŻANIN_ - spadaj
(2020.01.12)
Kazda partia to zla rzecz.powinno sie rozwiazac partie bo dziela ludzi.
(2020.01.12)
Fajnie bylo super .
(2020.01.12)

info

6  
  6
A był pokaz fajerwerków - tzw. śdn
&.$ (2020.01.12)

info

3  
  1
Pomagac tak, tylko po co posrednicy, ktorzy na tym zarabiaja?
Glosrozsadku1 (2020.01.12)
@stać mnie - mnie również a szczególnie sms który dostałem z poje. .. .. pytaniem odnośnie orkiestry J. O.
(2020.01.12)
W tym kraju to jak nie obsesja seksualną to liczenie czyichś pieniędzy.Katokundle
(2020.01.12)

info

7  
  6
Masz rację
Ania1234 (2020.01.12)