A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
REFERENDUM W ELBLĄGU JAK W OLSZTYNIE
moim zdaniem to państwo polskie powinno fundować sprzęt do szpitali bo jak sie przyzwyczaja to nigdy grosza na nic nie dadzą tylko ludzie będą musieli naskładać na wszystko.
@_ELBLĄŻANIN_ - spadaj
Kazda partia to zla rzecz.powinno sie rozwiazac partie bo dziela ludzi.
Fajnie bylo super .
A był pokaz fajerwerków - tzw. śdn
Pomagac tak, tylko po co posrednicy, ktorzy na tym zarabiaja?
@stać mnie - mnie również a szczególnie sms który dostałem z poje. .. .. pytaniem odnośnie orkiestry J. O.
W tym kraju to jak nie obsesja seksualną to liczenie czyichś pieniędzy.Katokundle
Masz rację