UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Życzę Wam wszyscy krytykujący aby waszym dzieciom lub wnukom sprzęt od WOŚP, którego wasz cudowny PIS nie zakupił, uratował życie. To, że ludzie pracujacy w fundacji Owsiaka tak jak i on sam biora wynagrodzenie to chyba normalna sprawa. Cale życie pomagają. to nie jest wolontariat dwa razy w tygodniu ale ciezka codzienna praca. Wy za swoja tez bierzecie pensje. Wstyd mi za was mimo tego, że nie wiem kim jesteście. Władze wspieraja i bardzo dobrze, a naprawdę od politykowania wolę trzymać się z dystansem :)

Natalia1219

Anuluj