60
12.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ELBLĄŻANIN chyba gatki cię uwierają.
Ooooo (2020.01.12)
Rosną zastępy co będą przeprowadzać eutanazje by "ulżyć staruszkom w cierpieniach "
(2020.01.12)
Spytasz jak trafisz na geriatrie i połączą Cię do sprzętu z serduszkiem.
Tkkk (2020.01.12)
"Rosną zastępy co będą przeprowadzać eutanazje"- tradycyjne ksiedzowskie straszonko, standard. Wsparłem WOŚP! na pohybel klerowi i pisowi
(2020.01.12)
A szanowny portelik nie zmieści jak tradycja nakazuje pochwalnego artykułu dla księdza z parafii z Polskokatolickiej zza kanału co przykladnie tacę zbiera na owsiaka? To przecież tradycja jak oglądanie Kevina w święta....
(2020.01.12)
@_ELBLĄŻANIN_ - Gościu, a czemu ten wasz wspaniały Ziobro nie wsadził Owsiaka do więzienia, jest ministrem i może. BO JUREK JEST NIEWINNY! Gdyby cokolwiek na niego miał, Jurek dawno by siedział, nieprawdaż? BRAWO JUREK, BRAWO WOŚP!
(2020.01.12)
Imigrantami postrasz jeszcze gościu, no ale nawet imigranci stąd uciekają tak tu w Polsce się rządzi teraz.
(2020.01.12)
Pisowskim hejterom już się ręce spociły od komentowania. Cóż, taki rozkaz.
(2020.01.12)

info

37  
  10
Jak najbardziej słuszna sprawa, tylko po co ubiera w to politykę.
(2020.01.12)
co za złosliwy dzban.
(2020.01.12)