Wybrany wątek opinii

Miałem dać na orkiestrę 20 zł, ale tak mnie nakręciły te wpisy przeciwko WOŚP i te śmieszne wpisy od PIS-uarów że dałem 100 zł
stać mnie (2020.01.12)
Kazda partia to zla rzecz.powinno sie rozwiazac partie bo dziela ludzi.
(2020.01.12)
@stać mnie - mnie również a szczególnie sms który dostałem z poje. .. .. pytaniem odnośnie orkiestry J. O.
(2020.01.12)
Szkoda ze dałeś tylko 100zl trzeba było dać cały miesięczny dochód
(2020.01.12)
Powrót do komentarzy