Wybrany wątek opinii
Miałem dać na orkiestrę 20 zł, ale tak mnie nakręciły te wpisy przeciwko WOŚP i te śmieszne wpisy od PIS-uarów że dałem 100 zł
Do moderacji
Odpowiedz
29
5
Kazda partia to zla rzecz.powinno sie rozwiazac partie bo dziela ludzi.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@stać mnie - mnie również a szczególnie sms który dostałem z poje. .. .. pytaniem odnośnie orkiestry J. O.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Szkoda ze dałeś tylko 100zl trzeba było dać cały miesięczny dochód
Do moderacji
Odpowiedz
2
0