UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Życzę Wam wszyscy krytykujący aby waszym dzieciom lub wnukom sprzęt od WOŚP, którego wasz cudowny PIS nie zakupił, uratował życie. To, że ludzie pracujacy w fundacji Owsiaka tak jak i on sam biora wynagrodzenie to chyba normalna sprawa. Cale życie pomagają. to nie jest wolontariat dwa razy w tygodniu ale ciezka codzienna praca. Wy za swoja tez bierzecie pensje. Wstyd mi za was mimo tego, że nie wiem kim jesteście. Władze wspieraja i bardzo dobrze, a naprawdę od politykowania wolę trzymać się z dystansem :)

Natalia1219