UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miałem dać na orkiestrę 20 zł, ale tak mnie nakręciły te wpisy przeciwko WOŚP i te śmieszne wpisy od PIS-uarów że dałem 100 zł
stać mnie
Miałem dać na orkiestrę 20 zł, ale tak mnie nakręciły te wpisy przeciwko WOŚP i te śmieszne wpisy od PIS-uarów że dałem 100 zł
stać mnie