UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miałem dać na orkiestrę 20 zł, ale tak mnie nakręciły te wpisy przeciwko WOŚP i te śmieszne wpisy od PIS-uarów że dałem 100 zł

stać mnie

Anuluj