UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do wszystkich hejtujących Jurka: Zawsze będziecie tylko GARSTKĄ frustratów wylewających jad w internecie przy okazji każdego finału. Nic nie znaczącą GARSTKĄ wobec całej Polski, uśmiechniętej i zjednoczonej w tym jednym dniu w roku.

hieronim

Anuluj