UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do wszystkich hejtujących Jurka: Zawsze będziecie tylko GARSTKĄ frustratów wylewających jad w internecie przy okazji każdego finału. Nic nie znaczącą GARSTKĄ wobec całej Polski, uśmiechniętej i zjednoczonej w tym jednym dniu w roku.
hieronim