UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gaz i ogrzewanie akurat jest w mieszkaniach Nad Jarem, ale mieszkańcy budynków też tam marzną przez nadmuchiwanie przez kratki wentylacyjne

Anonimek

Anuluj