UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ci którzy oczerniają Zenka nie mają pojęcia co piszą to nie zarządca dokonuje wyboru ekip remontowych tylko wspólnota tak samo przy odbiorze jest przedstawiciel wspólnoty i to też nie musi jeden może kilka mieszkańców i dopóki nie odbiorą prac firma nie dostanie pieniędzy to po pierwsze po drugie składki remontowe są też nędzne bo ludzie nie chcą więcej płacić a z tych pieniędzy są remonty po trzecie mieszkańcy też nie potrafią mieć jednego zdania przy pracach prowadzonych na budynku dlatego też firmy nie chcą robić dla wspólnot Dlatego nie wiesz to nie pisz !!! I nie oczerniają człowieka
Da Ja