a w marcu 14 stopni i wyskoczy w krótkim rękawku na dwór bo już gorąco będzie. .. .co za ludziekat
a w marcu 14 stopni i wyskoczy w krótkim rękawku na dwór bo już gorąco będzie. .. .co za ludzie