UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie nie przesadzajcie ! To każdemu może się przytrafić. Jeżeli jechał zgodnie z przepisami a przy tym nikomu nie zrobił krzywdy, to w czym problem, każdy jest tylko człowiekiem nie maszyną. W przypadku jakby szalał i jechał zbyt szybko, to wtedy inna sytuacja.