UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie nie przesadzajcie ! To każdemu może się przytrafić. Jeżeli jechał zgodnie z przepisami a przy tym nikomu nie zrobił krzywdy, to w czym problem, każdy jest tylko człowiekiem nie maszyną. W przypadku jakby szalał i jechał zbyt szybko, to wtedy inna sytuacja.