UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Starzy Ludzie muszą mieć samochody, bo na wioski nie ma autobusów i nie mają jak dojechać do lekarza, odebranie im tych praw to praktycznie wyrok śmierci dla takich samotnych starszych ludzi.
Starzy Ludzie muszą mieć samochody, bo na wioski nie ma autobusów i nie mają jak dojechać do lekarza, odebranie im tych praw to praktycznie wyrok śmierci dla takich samotnych starszych ludzi.