UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Starzy Ludzie muszą mieć samochody, bo na wioski nie ma autobusów i nie mają jak dojechać do lekarza, odebranie im tych praw to praktycznie wyrok śmierci dla takich samotnych starszych ludzi.


Anuluj