UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do tych zwolenników badań ... - jak mi zapłacicie za te badania to mogą mnie badać co pół roku . Kto jest zaaa a kto przeciwww ?

TAK..TAK..

Anuluj