UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do tych zwolenników badań ... - jak mi zapłacicie za te badania to mogą mnie badać co pół roku . Kto jest zaaa a kto przeciwww ?
TAK..TAK..
Do tych zwolenników badań ... - jak mi zapłacicie za te badania to mogą mnie badać co pół roku . Kto jest zaaa a kto przeciwww ?
TAK..TAK..