UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie!!!! 54 lata to nie starość!! Szkoda auta, najważniejsze, że nic poważnego się nie stało, życzę powrotu do zdrowia. Patrząc na styl jazdy młodych ludzi, im też przydałyby się badania. .. .

Ploterek

Anuluj