UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie!!!! 54 lata to nie starość!! Szkoda auta, najważniejsze, że nic poważnego się nie stało, życzę powrotu do zdrowia. Patrząc na styl jazdy młodych ludzi, im też przydałyby się badania. .. .
Ploterek
Ludzie!!!! 54 lata to nie starość!! Szkoda auta, najważniejsze, że nic poważnego się nie stało, życzę powrotu do zdrowia. Patrząc na styl jazdy młodych ludzi, im też przydałyby się badania. .. .
Ploterek