UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wspominano o złej nawierzchni, ale patrząc na te zdjęcia to droga nie jest fatalna i podejrzewam, że nie jedni taką chcieliby mieć na wsi (oczywiście wzorując się na zdjęciach)i dlatego jestem przekonany, że wina była po stronie tej młodej kobiety a raczej pewne to to, że jechała być może zbyt szybko do swoich umiejętności.