Wybrany wątek opinii
Mam nadzieje ze do samochodu nie wsiadzie i w dodatku bym wyslal na ponowny egzamin. Drzewo wyciac na jej koszt.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Proponuje przyjechać i spojrzeć na nawierzchnię, była oblodzona i dziewczyna straciła kontorole nad samochodem. Nic nie jest z jej winy informacje podane w internecie są złe. Dziewczyna nie jechała szybko.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Siebie wyślij na egzamin albo przejedź się po oblodzonych dziurach i wtedy się wypowiedz
Do moderacji
Odpowiedz
1
6
jak jest droga oblodzona, nie jedziemy z maksymalną dopuszczalną prędkością
Do moderacji
Odpowiedz
4
0