Wybrany wątek opinii

Mam nadzieje ze do samochodu nie wsiadzie i w dodatku bym wyslal na ponowny egzamin. Drzewo wyciac na jej koszt.
Gosc (2020.01.02)
Proponuje przyjechać i spojrzeć na nawierzchnię, była oblodzona i dziewczyna straciła kontorole nad samochodem. Nic nie jest z jej winy informacje podane w internecie są złe. Dziewczyna nie jechała szybko.
(2020.01.02)
Siebie wyślij na egzamin albo przejedź się po oblodzonych dziurach i wtedy się wypowiedz
Świadek zdarzenia (2020.01.02)
jak jest droga oblodzona, nie jedziemy z maksymalną dopuszczalną prędkością
(2020.01.03)
Powrót do komentarzy