UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj wieczorem coś się na PGR WIKTOROWO działo, było pełno tam niebieskich światełek - straż pożarna, policja i chyba karetka. W tych popieprzonych wiochach stale się coś dzieje.


Anuluj