UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wczoraj wieczorem coś się na PGR WIKTOROWO działo, było pełno tam niebieskich światełek - straż pożarna, policja i chyba karetka. W tych popieprzonych wiochach stale się coś dzieje.
Wczoraj wieczorem coś się na PGR WIKTOROWO działo, było pełno tam niebieskich światełek - straż pożarna, policja i chyba karetka. W tych popieprzonych wiochach stale się coś dzieje.