A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Brawo dla całej ekipy strażaków
Ktoś napisał: - *Fajerwerki są super i to jest tradycja raz w roku można. * - Powiedz temu, co stracił słomę dla swoich zwierząt, ciekawe, co on by ci powiedział. Postrzelaj sobie raczej w tej pustej głowie !!!
Dajcie wypowiedziec sie specjalista co do przyczyny pozaru a nastepnie powodu jego powstania.
Piękne i trafne :-))))
@a....aa - Tak jest. Tłuszcza się cieszy z czyjegoś nieszczęścia i strat finansowych. Jestem ciekawy jakby im coś spłonęło to jakby się czuli. To dramat jak znieczulica i chamstwo panuje wśród ludzi.
Ale po co. Czasy się zmieniają A fajerwerki to zwyczaj z Chin. W takim razie niech ci wszyscy miłośnicy fajerwerków i petard wcinają ryż pałeczkami. Jak w Chinach to przecież tradycja :-)
Pan Piotrowicz z PiS to wspaniały polityk i prawnik a tym, co krytykują go mogę powiedzieć, że pewnie daleko wam do jego wiedzy i inteligencji ! Teraz możecie sobie durne hejterskie wpisy dokonywać !!!
Tobie to się nudzi co? Idź pobiegaj, albo jakieś inne ciekawe zajęcie sobie znajdź. No chyba, że sianie zamętu i wku...nie innych to twoja praca. Jak tak czytam te twoje wpisy pod tym artykułem to tak właśnie jest, ale wyobraź sobie, że mam to w głębokim poważaniu.
@Alf - Nawzajem!
@Alf - To może nie czytaj człowieku, będziesz może zdrowszy i z tego tytułu bardziej przyjemniejszy.