Wybrany wątek opinii
"Jest impreza jest moc i ogień. .. ."- No właśnie:)))Typowe myślenie wiejskiego głupka !!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Piękne i trafne :-))))
Do moderacji
Odpowiedz
1
0