A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To się "wielkie miastowe" odezwali. Komedia:):):)
@Były elblążanin - Prawda w oczy kole, co???
Chyba ciebie. Jeszcze tak nisko nie upadłem żeby kogoś od pegerusów wyzywać jak wy. Najlepsze jest to, że piszą to ludzie którzy nigdy ze swojej elbląskiej wioski nosa nie wyściubili nawet na pół metra i mają się za nie wiadomo kogo.
Aż przykro czytać niektóre komentarze:(przecież to kosztowało wiele godzin pracy rolnika dbającego o swoje zwierzęta. .Komuś krzywda się dzieje, a tu wypisywanie bzdur. W czym ludzie ze wsi są gorsi?Ludzie co z Wami???
Ciekawe, jak doszlo do podpalenia ?
W Elblągu też prawie same przyjezdne pegerusy
Fajerwerki są super i to jest tradycja raz w roku można.
Ja tam nie pamiętam żadnego mordobicia, ani pijaństw. Wszyscy się szanowali.
Haha . . . PiS to nie komuna?? A Piotrowicz?? Poseł, jak się nie dostał do sejmu to na sędzie go wpychali - Ty mówisz, że nie komuna??
Sam jesteś pegerus