W Bielniku Drugim spłonęło około 200 balotów słomy

41
31.12.2019
W Bielniku Drugim spłonęło około 200 balotów słomy
fot.Michał Skroboszewski
W ostatni dzień tego roku przed godziną 22 w miejscowości Bielnik Drugi wybuchł pożar w dawnym budynku PGR, w którym magazynowano baloty słomy. W akcji gaśniczej bierze udział 13 strażaków. Zobacz więcej zdjęć.

Do pożaru w Bielniku Drugim zostały zadysponowane 4 zastępy straży pożarnej. W budynku, w którym wybuchł pożar znajdowało się około 200 balotów słomy. Strażacy szybko opanowali sytuację, jednak akcja dogaszania może potrwać jeszcze kilka godzin. Na szczęście nikt nie został ranny. Policjanci prowadzą dochodzenie, jak doszło do tego pożaru.

 

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jest impreza jest moc i ogień. ...
(2019.12.31)
A ile kosztuje taki 1 balot ?
Bobo (2019.12.31)
fajerwerki?
(2019.12.31)

info

11  
  1
40 - 50 pln.
(2019.12.31)
Cenzura znowu na info PRL ma się dobrze. KOMUNA.
(2019.12.31)
"Cenzura znowu na info PRL ma się dobrze. KOMUNA'- no a kto inny rządzi Polską?
(2019.12.31)
strażacy jesteście wielcy bohaterowie 2020
elblążanin od urodzenia (2020.01.01)

info

18  
  0
Święta, Sylwester, środek nocy, najgorszy mróz lub najgorszy upał a chłopaki sprawnie działają. ! Pozdrowienia dla wszystkich strażaków, zarówno tych zawodowych jak i ochotników !
marekanarek (2020.01.01)

info

28  
  0
podpalenie …………. .
(2020.01.01)

info

5  
  0
W dawnym budynku PGR i wszystko jasne !!! Zapewne dawni pracownicy i mieszkańcy tamtych terenów to zrobili, bo nudno na wsi się zrobiło. Coraz większe poczucie bezkarności na terenach wiejskich i to nie podlega dyskusji !!!
(2020.01.01)

info

4  
  10