UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@a....aa - Tak jest. Tłuszcza się cieszy z czyjegoś nieszczęścia i strat finansowych. Jestem ciekawy jakby im coś spłonęło to jakby się czuli. To dramat jak znieczulica i chamstwo panuje wśród ludzi.
krytyk
@a....aa - Tak jest. Tłuszcza się cieszy z czyjegoś nieszczęścia i strat finansowych. Jestem ciekawy jakby im coś spłonęło to jakby się czuli. To dramat jak znieczulica i chamstwo panuje wśród ludzi.
krytyk