UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tobie to się nudzi co? Idź pobiegaj, albo jakieś inne ciekawe zajęcie sobie znajdź. No chyba, że sianie zamętu i wku...nie innych to twoja praca. Jak tak czytam te twoje wpisy pod tym artykułem to tak właśnie jest, ale wyobraź sobie, że mam to w głębokim poważaniu.

Alf

Anuluj