UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tobie to się nudzi co? Idź pobiegaj, albo jakieś inne ciekawe zajęcie sobie znajdź. No chyba, że sianie zamętu i wku...nie innych to twoja praca. Jak tak czytam te twoje wpisy pod tym artykułem to tak właśnie jest, ale wyobraź sobie, że mam to w głębokim poważaniu.

Alf