UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś napisał: - *Fajerwerki są super i to jest tradycja raz w roku można. * - Powiedz temu, co stracił słomę dla swoich zwierząt, ciekawe, co on by ci powiedział. Postrzelaj sobie raczej w tej pustej głowie !!!


Anuluj