UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ktoś napisał: - *Fajerwerki są super i to jest tradycja raz w roku można. * - Powiedz temu, co stracił słomę dla swoich zwierząt, ciekawe, co on by ci powiedział. Postrzelaj sobie raczej w tej pustej głowie !!!