41
31.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Jest impreza jest moc i ogień. .. ."- No właśnie:)))Typowe myślenie wiejskiego głupka !!!
(2020.01.01)
Ten kto to podpalił jest najgorszym ścierwem,to miało być dla zwierząt.
Jatambyłemigasiłem (2020.01.01)
"KOMUNA'- no a kto inny rządzi Polską?"- Obecny rząd na pewno nie należy do Komuny !!! Prawdą natomiast jest, że w samorządach, ale praktycznie wszędzie Komuna ma wpływ na politykę i to raczej na pewno tak jest. Niestety rząd obecny nie jest w stanie całkowicie się komunistów pozbyć, ze względu na to, że za tym stoi mafia, kasta i inni jak oni się tam zwą. Dajcie obywatele taką możliwość obecnemu rządowi a zrobią z tym porządek. Nie mieszajcie również też UE, bo tam prawie sami komuniści. Taka jest prawda !!!
(2020.01.01)
@Jatambyłemigasiłem - A czy strzelanie fajerwerków też było dla zwierząt??? Właśnie z tamtej strony Kazimierzowo i te wszystkie równoległe miejscowości, w tym Bielnik II dawali ostro. To należałoby potępić !!
(2020.01.01)
@Gość 45 - Pewnie Pegerusy urządzili sobie tam strzelanie z fajerwerków z 500+. .. ..
(2020.01.01)
Pech czy atrakcja sylwestra. Bielnik ll fajne dyskoteki tam bywały a sylwester to Kępki . Pozdrawiam Wszystkich w Nowym Roku
jank (2020.01.01)
@jank - Wiejskie dyskoteki, mordobicia, pijaństwo - to miałeś na myśli???
(2020.01.01)
To też trzeba przejść ale nie tak to wspominam
jank (2020.01.01)
Pewnie pijane Pegerusy podpaliły
Gość 45 (2020.01.01)
Bambra stać na to zrobi se nowe haha
(2020.01.01)