A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Jest impreza jest moc i ogień. .. ."- No właśnie:)))Typowe myślenie wiejskiego głupka !!!
Ten kto to podpalił jest najgorszym ścierwem,to miało być dla zwierząt.
"KOMUNA'- no a kto inny rządzi Polską?"- Obecny rząd na pewno nie należy do Komuny !!! Prawdą natomiast jest, że w samorządach, ale praktycznie wszędzie Komuna ma wpływ na politykę i to raczej na pewno tak jest. Niestety rząd obecny nie jest w stanie całkowicie się komunistów pozbyć, ze względu na to, że za tym stoi mafia, kasta i inni jak oni się tam zwą. Dajcie obywatele taką możliwość obecnemu rządowi a zrobią z tym porządek. Nie mieszajcie również też UE, bo tam prawie sami komuniści. Taka jest prawda !!!
@Jatambyłemigasiłem - A czy strzelanie fajerwerków też było dla zwierząt??? Właśnie z tamtej strony Kazimierzowo i te wszystkie równoległe miejscowości, w tym Bielnik II dawali ostro. To należałoby potępić !!
@Gość 45 - Pewnie Pegerusy urządzili sobie tam strzelanie z fajerwerków z 500+. .. ..
Pech czy atrakcja sylwestra. Bielnik ll fajne dyskoteki tam bywały a sylwester to Kępki . Pozdrawiam Wszystkich w Nowym Roku
@jank - Wiejskie dyskoteki, mordobicia, pijaństwo - to miałeś na myśli???
To też trzeba przejść ale nie tak to wspominam
Pewnie pijane Pegerusy podpaliły
Bambra stać na to zrobi se nowe haha