UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jatambyłemigasiłem - A czy strzelanie fajerwerków też było dla zwierząt??? Właśnie z tamtej strony Kazimierzowo i te wszystkie równoległe miejscowości, w tym Bielnik II dawali ostro. To należałoby potępić !!


Anuluj