UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jatambyłemigasiłem - A czy strzelanie fajerwerków też było dla zwierząt??? Właśnie z tamtej strony Kazimierzowo i te wszystkie równoległe miejscowości, w tym Bielnik II dawali ostro. To należałoby potępić !!