UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Jatambyłemigasiłem - A czy strzelanie fajerwerków też było dla zwierząt??? Właśnie z tamtej strony Kazimierzowo i te wszystkie równoległe miejscowości, w tym Bielnik II dawali ostro. To należałoby potępić !!